• Aleksandra Rapta
    Opiekunka dziecięca
  • mgr Bublewicz Mariusz
    informatyka (magister informatyki z kwalifikacjami pedagogicznymi)
  • mgr Butkiewicz Aneta
    mgr teologii, nauczyciel wspomagający w klasie III
  • mgr Danuta Klimek
    Nauczyciel wspomagający w klasie VIa, VIb, oligofrenopedagog
  • mgr Depka-Prądzyńska Patrycja
    nauczyciel wspomagający
  • mgr Hanowska Olga
    terapia, rytmika, rewalidacja
  • mgr Hasulak Patrycja
    licencjat edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, magister pracy socjalnej, studia podyplomowe kształcenie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Przydzielone zajęcia terapia.
  • mgr Janusz Karolina
    Język angielski w klasach I-VIII, (mgr filologii rosyjskiej z językiem angielskim), wychowawca klasy VIII
  • mgr Jasińska Julia
    muzyka, rytmika
  • mgr Łazuchiewicz Joanna
    Wicedyrektor szkoły i przedszkola. Plastyka, technika, edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika, (mgr pedagogiki, wychowania przedszkolnego i kształcenia zintegrowanego, studia podyplomowe z plastyki i techniki, oligofrenopedagogiki oraz integracji sensorycznej), trener EEG-Biofeedback.
  • inż. Maciaszek Tomasz
    Nauczyciel biologii, przyrody i geografii, terapeuta alpakoterapii i hipoterapii, wychowawca klasy VII
  • mgr Maciaszek Zdzisław
    Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego (mgr teologii, studia podyplomowe historii i społeczeństwa, zarządzania i nadzoru pedagogicznego, kurs wychowania do życia w rodzinie, zarządzania projektami unijnymi)
  • mgr Michałkiewicz Kamila
    Nauczyciel wspomagający w klasie III , dogoterapia
  • mgr Monika Dorawa
    Nauczyciel wspomagający w klasie II, oligofrenopedagok
  • Olga Feretycka
    Opiekunka dziecięca
  • mgr Połubiak Grzegorz
    rehabilitant
  • inż. Rzeczkowska Paulina
    terapeuta
  • mgr Rzeszotko Weronika
    Wychowanie przedszkolne, wychowawca w grupie 3 latków
  • dr Sierocki Grzegorz
    historia, język polski, wychowawca klasy IV (dr filologii polskiej, studia podyplomowe historia, studia teologiczne)
  • mgr Skiba Marta
    nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel historii
  • mgr Skrzek Anna
    licencjat wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego z językiem angielskim, magister socjoterapii i terapii pedagogicznej, oraz kwalifikacje do prowadzenia zajęć z terapii ręki. Prowadzone zajęcia: wychowawca klasy II, terapia. język angielski
  • mgr Stępień Agnieszka
    edukacja wczesnoszkolna, pedagog szkolny, wychowawca klasy III (mgr pedagogiki, studia podyplomowe kształcenia zintegrowanego i wychowania przedszkolnego, terapia pedagogiczna, oligofrenopedagogika )
  • mgr Stępień Małgorzata
    magister matematyki, studia podyplomowe z techniki, przyrody – uczy: matematyki, techniki, wychowawca klasy VIb
  • mgr Strzelecka Aleksandra
    mgr filologii germańskiej, oligofrenopedagog, wychowawca klasy V, pedagog specjalny
  • mgr Szulist Agnieszka
    terapeuta integracji sensorycznej, oligofrenopedagog, logopeda, trener EEG-Biofeedback. Kwalifikacje do prowadzenia zajęć z terapii ręki. Trener TUS.
  • mgr Trojanowska Anna
  • mgr Weronika Hrycyszyn
    Nauczyciel edukacji przedszkolnej, wychowawca grupy 6 latków
  • mgr Wolska Paulina
    rewalidacja, terapia logopedyczna, terapia pedagogiczna, kształcenie specjalne (mgr kształcenia specjalnego, logopedii). Trener Metody Tomatisa. Trener TUS.
  • mgr Zator Aleksandra
    psycholog