Szkoła na skórty

Zamówienia Publiczne

Ogłoszenie o zamówieniu

Dostawa autobusu w ramach projektu: „Rozwiązanie problemów komunikacyjnych w edukacji niepełnosprawnych dzieci z Niepublicznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przytocku"

Postępowanie prowadzone przez platformę e-Zamówienia 

Aktualności

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Kochani, dziękujemy Wam za lata pełne uśmiechu, wspólnych przygód i pięknych chwil. Jesteśmy z Was bardzo dumne. Życzymy Wam odwagi, wiary w siebie i wielu sukcesów w klasie czwartej. Pamiętajcie – zawsze będziecie wyjątkową częścią naszego serca ♥️
Pani Marlena i Pani Julia.
... Zobacz więcejZobacz mniej

Komentuj na Facebooku

Kochane Liski 🦊 Marlena Jeziorska i Julia Poźniak ♥️dziękujemy za te wspólnie spędzone lata 😍

Marlena Jeziorska Julia Poźniak Dziękujemy za piękne wspomnienia ♥️🩷

Cudowne dzieci i wspaniałe Marlena Jeziorska oraz Julia Poźniak

Cudowne wspomnienia zostaną z Nami na zawsze ❤️

Dziekujemy za wielkie Serca Pań ❤️❤️

View more comments

Dziś kończymy piękny rozdział, pełen śmiechu, marzeń i przyjaźni❤️
Każdy krok naszego tańca opowiada historię wspólnie spędzonych dni.
Dziękujemy naszym rodzicom za miłość i wsparcie, a nauczycielom za cierpliwość, dobre słowo i serce.
Choć żegnamy trzecią klasę, zabieramy ze sobą najpiękniejsze wspomnienia.
Przed nami nowe wyzwania, ale zawsze będziemy pamiętać miejsce, w którym uczyliśmy się nie tylko czytać i pisać, lecz także być dobrymi ludźmi.
Ten taniec jest dla Was – z wdzięcznością, radością i nadzieją.
Dziękujemy❤️
... Zobacz więcejZobacz mniej

🎓 Pożegnanie Absolwentów – zakończenie roku szkolnego 2025/2026 🎓

Dziś był wyjątkowy i pełen wzruszeń dzień. Nasi Absolwenci klas ósmych odebrali świadectwa, zamykając ważny etap swojej edukacyjnej drogi. Za nimi osiem lat nauki, zdobywania wiedzy, rozwijania pasji, budowania przyjaźni i tworzenia wspomnień, które na zawsze pozostaną częścią naszej szkolnej historii.

Drodzy Absolwenci – dziękujemy Wam za wszystkie wspólnie spędzone lata. Dziękujemy za Waszą obecność, uśmiech, zaangażowanie i chwile, które współtworzyły wyjątkową atmosferę naszej szkoły. Jesteśmy dumni z tego, jakimi młodymi ludźmi się staliście.

Przed Wami nowe wyzwania, nowe szkoły i kolejne marzenia do spełnienia. Życzymy Wam odwagi w podejmowaniu decyzji, wiary we własne możliwości, wielu sukcesów oraz spotykania na swojej drodze życzliwych i inspirujących ludzi. Niech każda nowa ścieżka prowadzi Was do realizacji planów i szczęścia.

Na nadchodzące wakacje życzymy Wam bezpiecznego, radosnego i pełnego niezapomnianych chwil wypoczynku. Niech ten czas pozwoli Wam nabrać sił przed rozpoczęciem nowego rozdziału w życiu.

Powodzenia, Kochani Absolwenci! Trzymamy za Was mocno kciuki i wierzymy, że jeszcze nie raz usłyszymy o Waszych sukcesach. ❤️

Do zobaczenia i... powodzenia! 🍀
... Zobacz więcejZobacz mniej

Komentuj na Facebooku

Wspaniałych wakacji dzieciaczkom i dobrego odpoczynku kadrze! 😊

Nasze małe, duże dzieci